Три причини запустити інтернет-магазин кухонного начиння


Продажі посуду в інтернеті — цікава ніша для людей, які хочуть відкрити свій перший онлайн-бізнес. Чому — розповідає власник магазину кухонної утварі та свідчить аналітика маркетплейсу Prom.ua.

1. Легко знайти постачальників

«Постачальників знайти нескладно: в інтернеті за запитом “постачальники посуду” та на тематичних виставках. Я працюю з трьома українськими виробниками, вони повністю закривають мої потреби», — розповідає Олександр, власник інтернет-магазину кухонної утварі на маркетплейсі Prom.ua.

2. Можна продавати товари з хорошою націнкою

За словами Олександра, стандартна націнка у цій ніші — 15–35%: «На пательні та каструлі ставлю більшу націнку, на набори посуду — меншу. Посуд продають багато підприємців, тому так простіше конкурувати».

3. Клієнти рідко повертають товари

В ніші кухонної утварі менше 1% клієнтів повертають товари. Для порівняння: в ніші жіночого одягу таких покупців 15%. «Посуд універсальний, тут не може не підійти розмір, як у випадку з одягом», — пояснює Олександр.

Якщо клієнти і повертають товари, то зазвичай причина цього — пошкодження під час доставки. «Одного разу на пошті пательня сильно вигнулася. Клієнт розповів нам про це, ми відправили нову, а пошкоджену він вирішив викупити за невелику суму. Чоловік полагодив її та подарував мамі. Так ми отримали двох задоволених клієнтів та не втратили гроші на пересилці пошкодженого товару», — ділиться історією Олександр.