Де я знаходжу трендові товари, які можна продавати із націнкою до 300%


Підприємець з Одеси ділиться своїми секретами: де він знаходить трендові товари раніше інших продавців, якими сервісами користується і скільки на цьому заробляє.

У Facebook та Instagram

Зверніть увагу, які товари рекламують у соцмережах. Коли мені в Instagram відображається реклама продукту, який я не бачив раніше, і він дешевий, — це сигнал перевірити попит. Зазвичай, націнка таких товарів — до 300%.

У розсилках

Підпишіться на розсилки популярних маркетплейсів та магазинів і слідкуйте за товарами, які вони туди додають. Продукти, які не популярні чи погано продаються, не пропонуватимуть аудиторії.

У WeChat

WeChat — найпопулярніша соціальна мережа в Китаї. Додайте до стрічки менеджерів китайських магазинів і відстежуйте, які товари вони публікують. Щоб отримати контакт менеджера, почніть листування у чаті маркетплейсі, а потім скажіть, що хочете додати його до стрічки WeChat.

Як показує практика, минає 2–3 місяці, як тренд з Китаю дійде і до нас. Якщо вчасно помітите популярну позицію в Китаї, зможете одним із перших почати продавати її у нас.

У телемагазинах

Телемагазини витрачають багато грошей на рекламу та продають товари з величезною націнкою. Наприклад, пояс вони купують по 1 долару у Китаї та продають по 30 доларів у нас. Знайдіть товари з телемагазину в Китаї та продавайте дешевше. Навіть підприємець-початківець зможе продавати 20–30 товарів на день.

На маркетплейсах

Шукати трендові товари в Китаї потрібно на маркетплейсах 1688, Taobao та Alibaba. У нас відслідковувати тренди можна на маркетплейсі Prom.ua. Перевага останнього — він показує кількість продажів. Наприклад, якщо товар купили понад 2 тис. разів, — на нього є попит.

Щодо магазинів, раджу звернути увагу на кількість відгуків: якщо їх 200–300, то товар добре продається. На початку тренда завжди багато коментарів і питань, адже товар є чимось невідомим на ринку і, відповідно, має вау-ефект.