Безкоштовна доставка до точок видачі Rozetka. Прочитайте цю статтю перед тим як підключити доставку до свого магазину на Prom.ua


Чи варто магазинам на маркетплейсі Prom.ua підключати безкоштовну доставку до точок видачі Rozetka. Ось що кажуть продавці на маркетплейсі.

Покупці хочуть безкоштовну доставку

«В Україні дорога доставка. Середній чек покупок в інтернеті — 1000 грн, середня вартість доставки поштовими операторами — більше 100 грн. Покупцям потрібно додавати до вартості товару близько 10%. Це багато. У такому разі людям простіше придбати товар у фізичному магазині поруч з домом.

Зниження вартості доставки призводить до збільшення кількості замовлень в інтернеті загалом та на Prom.ua зокрема. Саме тому ми запустили безкоштовну доставку до точок видачі Rozetka», — пояснює Микита Артемчук, директор із розвитку продукту в Prom.ua.

Prom.ua додатково просуватиме товари з доставкою до точок видачі Rozetka, тому буде більше клієнтів

«На сайті Prom.ua покупці можуть відфільтрувати магазини, де підключена безкоштовна доставка. Ми теж її увімкнули, щоб не втратити клієнтів, які хочуть зекономити», — розповідає Олексій, власник магазину Sota Moda на Prom.ua.

У Євгена, власника магазина «Аквашеф» на Prom.ua, відсоток замовлень з доставкою на Rozetka збільшується щомісяця: «До Нового року таких замовлень було 15–20%, зараз — 45–50%».

Микита Артемчук додає: «Ми плануємо надавати якомога більше інформації стосовно доставки до точок видачі Rozetka, також запустимо велику рекламну кампанію, що охопить 17 млн людей».

Якщо у вас недорогий товар, безкоштовна доставка — ваш порятунок

Роман, власник магазину Detali.net на Prom.ua, продає запчастини до побутової техніки та електроінструментів: «Вартість наших товарів менша, ніж вартість доставки. Тому безкоштовна доставка до точок видачі Rozetka дуже допомогла. У березні 22% замовлень на Prom.ua були саме з доставкою до Rozetka. Це також збільшило загальну кількість замовлень».

«Зараз вже є багато точок видачі Rozetka, постійно відкриваються нові, тому кількість покупців, яким зручно отримувати замовлення таким чином, буде тільки зростати», — додає Роман.

Довше ніж «Новою поштою», але люди готові чекати, щоб не переплачувати

«Коли доставка з Prom.ua до точок видачі Rozetka тільки запустилася, товар міг їхати до клієнта до 10 днів. Ситуація поступово покращується. Зараз сроки становлять вже 3–5 днів, але найчастіше це 3 дня. Це можна порівняти зі сроками Укрпошти, тому непогано», — розповідає Євген.

Також підприємець згадує, що у всіх поштових операторів напочатку були такі сроки доставки: «Коли запускалися Meest та Justin, ситуація була схожою. Думаю, це питання часу, аби Rozetka зрівнялася зі звичними сроками. З моїх клієнтів на це ще ніхто не скаржився, адже вони отримують безкоштовну доставку».

«Ми регулярно рахуємо індекс задоволеності покупців різними способами доставки. Показник для точок видачі Rozetka з грудня виріс на 24% і зараз становить 68%. Це майже на одному рівні з “Новою поштою” — 73%. З огляду на ці дані, можемо сказати, що клієнти нормально ставляться до доставки протягом 3–5 днів», — пояснює Микита Артемчук.

Є ще недоліки, але їх допрацьовують

«Спочатку не можна було налаштувати мінімальну вартість для замовлень з доставкою до точки видачі Rozetka — зараз можна. Трекінгу посилок теж не було — зараз вже є в як у кабінеті продавця, так і у кабінеті покупця», — згадує Олексій.

«Логістика — складний та дорогий бізнес. Тим не менш Prom.ua та Rozetka дивляться на цю задачу як на одну з найголовніших для обох проектів. Доступна швидка доставка з високим рівнем клієнстького досвіду — стратегічна задача», — розповідає Микита Артемчук.