4 причини запустити інтернет-магазин дитячих іграшок


Підприємці та аналітика маркетплейсу Prom.ua кажуть, що продажі дитячих іграшок — досить прибуткова та цікава справа. Чому — розповідаємо в статті.

1. Можна продавати з високою націнкою

«100% націнки — нормальна практика для категорії дитячих іграшок. Якщо я беру у постачальника товар за 500 грн, то можу спокійно продавати його за 1000 грн», — говорить Олена, власниця інтернет-магазину дитячих товарів на Prom.ua.

Можна продавати з ще більшою націнкою, але для цього потрібно доносити цінність. Наприклад, вказати в описі, що іграшка від відомого бренду, зроблена з якісного матеріалу, та не нашкодить дитині.

«Якщо товар популярний, але на маркетплейсі його багато хто продає, спробуйте знизити націнку на 10–20% — це допоможе отримати більше замовлень», — радить Олена.

2. Є що продавати цілий рік

Існують сезонні ніші, в яких місяць-два є що продавати, а далі — тиша. Дитячі іграшки до таких не відносяться.

За даними Prom.ua, є товари, які добре продаються в усі сезони — наприклад, конструктори. Восени найбільший попит на ляльки, м’які іграшки, пазли та творчі набори, влітку — на іграшки для активного відпочинку: м’ячі, басейни та техніку на радіокеруванні.

«Слідкуйте за популярними мультфільмами, вони впливають на смаки дітей, а іграшки з головними героями швидко стають трендовими», — говорить Федір, засновник гуртового інтернет-магазину дитячих товарів.

3. Легко знайти постачальників

Федір каже, що в Україні близько десяти хороших постачальників дитячих іграшок, їх легко знайти в Google: «У їхніх сайтів сучасний дизайн та детально розписана інформація. Але чи комфортно вам з ними працювати — покаже лише час».

4. Клієнти рідко повертають іграшки

Наприклад, у ніші одягу є велика складність: клієнт може забрати товар з пошти, прийти додому, поміряти, йому не підійде розмір, і вже потрібно морочитися з поверненням. З дитячими іграшками таких проблем немає: «Зі 100 замовлень повертають максимум два — зазвичай це клієнти, які зробили замовлення, але прийшли за посилкою на пошту», — пояснює Олена.