10 трендових товарів 2023 року в Україні за даними Google Trends


Ми вже розповідали, як шукати трендові товари самостійно за допомогою Google Trends. В цьому матеріалі ділимось готовими результатами — 10 позицій, які, ймовірно, будуть користовуватися попитом у 2023 році.

Підставки для смартфонів

Корисна річ для тих, хто полюблює дивитися YouTube за обідом. Замість того, аби спирати телефони на чашку, можна скористатися спеціальною підставкою.

Спортивний одяг

Худі, лосини, легінси, спортивні топи та футболки. До того ж цей одяг вдягають не тільки до спортзалу, а ще й у повсякденному житті, що збільшує попит.

Широкі штани та джинси

Палаццо, кльош, кюлоти — це різновиди широких штанів, які зараз популярні серед жінок. Такі моделі візуально подовжують ноги та підкреслюють талію.

Коригувальна та термоблизна

Коригувальна білизна робить силует візуально стрункішим, приховує незначні недоліки та розгладжує шкіру. А термобілизна буває двох видів: або відводить вологу, яка утворюється при активному русі, або слугує нижнім шаром одягу, щоб було тепліше взимку.

Переноски для домашніх тварин

Серед різних варіацій існують й переноски подібні до рюкзака, які можуть бути зручнішими для маленьких тварин.

Відпарювачі для одягу

Відпарювачі делікатно впливають на матеріали, видаляють складки й освіжають зовнішній вигляд тканин.

Багаторазові пляшки для води

Пляшки зі скла, нержавіючої сталі, силікону або якісного багаторазового пластику.

Матча

Це зелений порошковий чай з Японії яскраво-зеленого кольору. Напій містить кофеїн, і є здоровою альтернативою кави.

Олія для волосся

Косметичний продукт, який насичує волосся корисними речовинами й допомагає позбавитися ламкості та сухості. Асортимент олій досить широкий: мигдальна, кокосова, рицинова, реп’яхова, олія виноградних кісточок.

Охолоджувальні масажери для обличчя

Кульки та ролери, які потрібно потримати у холодильнику перед використанням. Масажери допоможуть зняти набряки та тимчасово зменшити почервоніння.